Aracı Kurum O Hissenin Hedef Fiyatını Açıkladı! Getiri Potansiyeli Yüzde 51 Oldu Aracı Kurum O Hissenin Hedef Fiyatını Açıkladı! Getiri Potansiyeli Yüzde 51 Oldu

Havacılık sektöründe dünyanın önde gelen şirketlerinden biri olan Loar Holdings, New York borsasında halka arz için başvurusunu yaptı. ABD'nin havacılık sektöründeki en büyük temsilcilerinden olan Loar Holdings, dünya çapında önde gelen havacılık ve savunma OEM'leri arasında köklü ilişkilere sahip, çok yönlü bir üretici ve tedarikçidir. Ülkemizdeki birçok yatırımcının da dikkatini çeken Loar Holdings halka arzın detayları belli olmaya başladı. 

11 MİLYON LOT DAĞITACAK

New York borsasında halka arz olacak Loar Holdings , halka arzda her biri 24 ile 26 dolar arasında fiyatlandırılan toplam 11 milyon lot sunmayı amaçlıyor. Şirket tarafındn yapılacak halka arzla birlikte 286 milyon dolara yakın gelir elde edilmesi beklenmekte. Yatırımcılar halka arz olacak şirket için şimdiden bekleyişe başladı. Loar Holdings halka arz süreci Jefferies, Citigroup ve Morgan Stanley tarafından yürütülecek. Şirketin New York Borsası'nda LOAR koduyla işlem göreceği belirtiliyor. 

2012 yılından itibaren dünya çapında havacılık sektöründe faaliyet gösteren Loar Holdings'in merkezi New York'ta yer alıyor. Şirket havacılık sektöründeki birçok ürünün ve makinenin tasarımı, üretimi ve satışında faaliyet göstermeye devam ediyor. Son yıllarda faaliyetlerini artıran dev şirket, halka arz sürecinden sonra daha büyük atılımlara imza atmayı hedefliyor. Yatırımcılar şirketin halka arzı sonrasında yatırımların nasıl kullanılacağı da merak ediyor. Holding şirketinin halka arz sürecinin detayları yakın zamanda başvurunun kabul edilmesi sonrasında belli olacak.

EDİTÖR NOTU: Bu haberde yer alan ifadeler yatırım tavsiyesi değildir. Web sayfamız internet ortamında herkese açık olan bilgileri derleyerek, haberleştirir. İnternet sitemiz herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.