Son zamanların en çok konuşulan hisseleri arasında yer alan Doğanlar Mobilya Grubu İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş. (DGNMO) şirketi, yapmış olduğu iş anlaşmasının detaylarını yatırımcısına duyurdu. Yapılan iş anlaşması sonrasında pozitif seyrine devam eden DGNMO şirketi, anlaşmanın detayları ve yükümlülüklerini KAP aracılığıyla açıkladı.

Doğanlar Mobilya Grubu İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş. (DGNMO)  şirketi, Orta Asya Türk Cumhuriyetlerinde faaliyet gösteren müşterileri ile aralarında ihraç edilmek üzere sabit+ hareketli mobilya ve yatak teslimi ve montajı hususunda sözleşme imzalandığı ve bedelinin ise 42,5 milyon lira olduğunu duyurdu.

KAP Açıklaması

Şirket tarafından yapılan KAP açıklamasında,

''Şirketimiz ile Orta Asya Türk Cumhuriyetlerinde faaliyet gösteren müşterimiz arasında ihraç edilmek üzere sabit+ hareketli mobilya ve yatak teslimi ve montajı hususunda sözleşme imzalanmış olup, anılan sözleşme uyarınca Şirketimiz tarafından imal edilecek ürünlerin toplam bedeli 42.500.000 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Sözleşme uyarınca imal edilecek ürünlerin tesliminin ve montajının sözleşme imzasından itibaren en geç 135 gün içerisinde gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

50 Lotunuz 195 Lota Çıkacak! Çimento Şirketi Bedelsiz Kararını Açıkladı 50 Lotunuz 195 Lota Çıkacak! Çimento Şirketi Bedelsiz Kararını Açıkladı

Kamuoyunun bilgisine sunulur.

İşbu özel durum açıklamasının İngilizce versiyonu ile Türkçe versiyonu arasında herhangi bir çelişki olması halinde, Türkçe metin esas alınacaktır.''