Özyaşar Tel ve Galvanizleme San. A.Ş. (OZYSR), bugün 3 Haziran 2024 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yaptığı bildirimde, Kadirli Organize Sanayi Bölgesi Arazi Yatırımı ile ilgili önemli bir açıklama yaptı. Bu açıklama, şirketin gelecekteki planları ve yatırım stratejileri hakkında önemli bilgiler içermektedir.

Şirket tarafından yapılan KAP açıklamasında,

''Şirketimizin büyüme planı çerçevesinde ve artan üretim taleplerini karşılamak amacıyla, Kadirli Organize Sanayi Bölgesi içerisinde 77.500 m2 büyüklüğünde sanayi alanı için, Ön Tahsis Sözleşmesi düzenlenmiştir. 

Yatırımımıza ilişkin gelişmeler oldukça kamu ile paylaşılacaktır. 

Saygılarımızla '' denildi.

Halka Arz Olmuştu

Özyaşar Tel ve Galvanizleme San. A.Ş. (OZYSR) şirketi geçtiğimiz hafta halka arz olmak adına yatırımcısında talep toplayarak, halka arz olmuştu.

Özyaşar Tel ve Galvanizleme halka arz fiyatı 28 TL olarak belirlenmişti. 23-24 Mayıs tarihlerinde talep toplayan şirket Borsa İstanbul'da OZYSR koduyla işlem görmeye başlayacak. Halka arz büyüklüğü 873 milyon TL olan şirketin halka açıklık oranı yüzde 30,23. OZYSR halka arzında 31.2 milyon adet lot dağıtılacak. Özyaşar Tel ve Galvanizleme katılım endeksine uygun işlem görecek.

Özyaşar Tel ve Galvanizleme Finansal Veriler