Gıda Şirketinden Yüzde 757 Bedelsiz Kararı Sonrası Hisseler Tavan Gördü Gıda Şirketinden Yüzde 757 Bedelsiz Kararı Sonrası Hisseler Tavan Gördü

Jantsa, bedelsiz sermaye artırımı için hak kullanımının 31 Mayıs 2024 tarihinde gerçekleşmesinin ardından yeni bir açıklama yaptı. Jantsa Jant Sanayi ve Ticaret A.Ş. (JANTS), 3 Haziran 2024 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yaptığı bildirimde, Bedelsiz Sermaye Artırımına İlişkin Esas Sözleşme Tescili hakkında detaylar paylaştı.

Yapılan açıklamada, yüzde 693.24607 oranında bedelsiz sermaye artırımı kapsamında Şirket Esas Sözleşmesi’nin “Sermaye” başlıklı 6. maddesinin tadil edildiği ve 03.06.2024 tarihinde Aydın Ticaret Sicil Müdürlüğü tarafından tescil edildiği ifade edildi. Bu gelişme, şirketin sermaye yapılanmasıyla ilgili önemli bir adımı temsil ederken, yatırımcılar ve ilgili taraflar için bilgilendirici bir açıklama niteliği taşımaktadır.

Şirket tarafından yapılan açıklamada,

''Şirketimiz Esas Sözleşmesi’nin “Sermaye” başlıklı 6. maddesinin tadili 03.06.2024 tarihinde Aydın Ticaret Sicil Müdürlüğü tarafından tescil edilmiştir.'' denildi.

Xxxx