7 saat önce BORSA

Borsa İstanbul'da işlem gören Çelebi Havacılık Holding A.Ş. (CLEBI), yarın 24 Nisan 2024 tarihinde yatırımcılarına 63 TL'lik cömert bir temettü ödemesi gerçekleştirecek.

13 saat önce BORSA

22 Nisan'da Borsa İstanbul'da işlem gören hisselerden en çok para girişi olanlar belli oldu. Hangi şirket hisselerinden en fazla alım yapıldı?

14 saat önce BORSA

Yatırımcıların dikkatini çekmeye devam eden temettü ödemeleri için 3 şirket 24 Nisan'ı işaret etti. Hangi şirketler temettü ödemesi yapacak?

16 saat önce BORSA

Borsa İstanbul'da işlem gören Margün Enerji (MAGEN) son günlerdeki yükselişiyle dikkat çekerken SPK'dan hisse için yasak geldiği duyuruldu.

17 saat önce BORSA

Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerden temettü ödemesi yapanlar yatırımcıların ilgisini çekmeye devam ediyor. Son dönemde en çok temettü ödeyen şirketler belli oldu.

18 saat önce BORSA

Rönesans Gayrimenkul'un (RGYAS) halka arz süreci geçtiğimiz günlerde tamamlanmıştı. Yapılan son açıklamaya göre hissenin borsada işlem göreceği tarih belli oldu.

19 saat önce BORSA

ABD merkezli yatırım bankası BofA tarafından dün itibariyle en çok satım gerçekleştirilen hisseler belli oldu. Listenin başında hangi hisse var?

20 saat önce BORSA

Gentaş Dekoratif Yüzeyler Sanayi ve Ticaret A.Ş. Kamu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yaptığı açıklamada temettü ödemesi kararını duyurdu.

21 saat önce BORSA

2024 yılında borsada işlem gören ve F/K oranına göre hem verimli hem ucuz olan borsa hisselerini bu yazımızda sizler için ele aldık. İşte 2024 yılında alınması gereken en verimli borsa hisseleri sizlerle.

1 gün önce BORSA

Yatırım Finansman şirketi bugün haftanın ilk işlem gününde tam 1 milyar liralık hisse satışı yaptığını duyurdu.