Çelik Şirketi Yüzde 900 Rekor Bedelsiz Kararını Duyurdu! Hisse Fiyatı Fırladı Çelik Şirketi Yüzde 900 Rekor Bedelsiz Kararını Duyurdu! Hisse Fiyatı Fırladı

İş Yatırım günlük olarak müşterilerine yeni analizler sunmaya devam ediyor. İş Yatırım bugün hareketlenmesi muhtemel hisseleri listeledi. Yatırım bankaları müşterilerine günlük veriler sunarak kişilerin yatırım yaparken tüm detayları inceleyebilmesine olanak sağlıyor. Müşteriler bu yatırım önerilerini dikkate alarak yatıırımlarını şekillendirebiliyor. 

İş Yatırım tarafından yayınlanan günlük veriler yatırımcıların son dönemde dikkatini çekmeye devam ediyor. 14 Mayıs itibariyle Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, güne yüzde 0,42 yükselerek 10.098,61 puandan başladı. Bankacılık endeksi yüzde 1,99, holding endeksi yüzde 0,14 değer kazandı. Sektör endeksleri arasında en çok kazandıran bankacılık, en çok kaybettiren yüzde 1,67 ile inşaat oldu.

BUGÜN HAREKETLENMESİ MUHTEMEL HİSSELER

İş Yatırım tarafından 14 Mayıs tarihinde hareketlenmesi muhtemel hisseler yatırımcılarla paylaşıldı. Yatırım bankası tarafından yayınlanan verilere göre bugün 3 hissenin hareketlenmesi bekleniyor. Bu hisseler ise Arçelik (ARCLK), Koç Holding (KCHOL) ve Migros (MGROS) olmakta. 3 hissede gün içinde yapılan açıklamalar veya alınan yeni kararlar sonrasında fiyatlarda ani değişimler görülebilir.

Arçelik (ARCLK)

Işyatırım14Mayis1

Koç Holding (KCHOL)

Işyatırım14Mayis2

Migros (MGROS)

Işyatırım14Mayis3

İş Yatırım müşterilerine yatırım danışmanlığı alanında birçok bilgiyi sunmaya devam ediyor. Türkiye'nin en büyük ve güvenilir yatırım bankalarından biri olan İş Yatırım, analistler tarafından yapılan değerlendirmeler ve analizler sonucunda günlük olarak yeni raporlar yayınlamaya devam ediyor. Yatırımcılar bu raporlar üzerinden yola çıkarak yatırımlarını gün içerisinde değiştirebiliyor. 14 Mayıs itibariyle borsada 3 dev hissede hareketlenme bekleniyor. Arçelik (ARCLK), Koç Holding (KCHOL) ve Migros (MGROS) hisselerinde yaşanan değişimler birçok yatırımcının etkilenmesine neden olabilir. 

EDİTÖR NOTU: Bu haberde yer alan ifadeler yatırım tavsiyesi değildir. Web sayfamız internet ortamında herkese açık olan bilgileri derleyerek, haberleştirir. İnternet sitemiz herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.