Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin arasında en çok dikkat çeken firmalardan bir tanesi ise MIATK olarak öne çıkıyor. Şirket yaptığı KAP açıklamasında yurt dışında kurduğu ortak iş birliği anlaşmasına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Mia Teknoloji Miatk Is Birligi

Bilişim ve sağlık sektörü başta olmak üzere, birçok sektörün pratik saha gereksinimlerine yönelik yazılım ürünleri geliştiren ve pek çok alanda kamu, özel kuruluşlara hizmet veren Mia Teknoloji (MIATK) yeni yatırımı duyurdu.

MIATK, Uluslararası Pazarda İş Birliğine İmza Attı

Enerji ve elektromobilite alanında uluslararası pazarda büyük ölçekli faaliyet gösteren Çinli bir yatırımcı firma ile sözleşme imzalayan MIATK, yatırımcılarını mutlu etti.

Yurt içi, yurt dışı yatırımları ve projeler üzerinde ortak iş birliği yapılmasına yönelik görüşmeler tamamlandığını yapılan Kamuyu Aydınlatma Platformundaki (KAP) açıklamada pay sahiplerine ve kamuoyuna bildirdi.

Yatırımcıların Borsada Hisse Satışı 7 Hafta Sonra Sona Erdi Yatırımcıların Borsada Hisse Satışı 7 Hafta Sonra Sona Erdi

İşbirliği adına NDA (Non - Disclosure Agreement) / Gizlilik Anlaşması imzalandığını ayrıca belirten borsanın teknoloji devi, sürece ilişkin tüm gelişmeler kamuoyu ile paylaşılacağı hakkında yatırımcılara taahhüt verdi.

MIATK KAP Açıklaması

Borsa İstanbul'un teknoloji devi MIATK'in KAP'ta yaptığı bildirimin tam metni şöyle:

"Enerji ve Elektromobilite alanında Global Pazarda büyük ölçekli faaliyet gösteren Çinli yatırımcı firma ile yurtiçi ve yurtdışı yatırımlar ve projeler üzerinde ortak iş birliği yapılmasına yönelik görüşmeler tamamlanmış, işbirliği adına NDA (Non - Disclosure Agreement) / Gizlilik Anlaşması imzalanmıştır. Sürece ilişkin tüm gelişmeler kamuoyu ile paylaşılacaktır."

Yasal Uyarı

Yatırım tavsiyesi değildir. İçeriğin tamamı halka açık verilerden derlenmiştir.