Hisse Başına ''36,81'' TL Ödeme Yapacak Şirkette Fiyat Düzeltmesi Olacak Hisse Başına ''36,81'' TL Ödeme Yapacak Şirkette Fiyat Düzeltmesi Olacak

Geçtiğimiz ay tedbir kararı alınan 3 borsa hissesinde, 21 Mart 2024 tarihi itibari ile tedbir kararları kalkıyor. Borsa İstanbul tarafından,  hisse senedi işlemlerinin adil ve dürüst bir şekilde gerçekleşmesi ve yatırımcıların risklerden korunmaları için Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi uygulanmaya devam ediyor.

Tedbir Kararı Sona Erecek Hisseler Şöyle;

  1. GARFA
  2. PATEK
  3. VESTL

Tedbir

GARFA Tedbir Kararı Kalkıyor

Geçtiğimiz aylarda ''GARFA'' hissesinde alınan tedbir kararı bugün itibari ile son buluyor. GARFA Hissesinde alınan Kredili alım ve açığa satış brüt takas tedbir kararı 21 Mart 2024 bugün itibari ile son buluyor.

PATEK Tedbir Kararı Kalkıyor 

Geçtiğimiz aylarda ''PATEK'' hissesinde alınan tedbir kararı bugün itibari ile son buluyor. PATEK Hissesinde alınan Kredili alım ve açığa satış brüt takas tedbir kararı 21 Mart 2024 bugün itibari ile son buluyor.

VESTL Tedbir Kararı Kalkıyor

Geçtiğimiz aylarda ''VESTL'' hissesinde alınan tedbir kararı bugün itibari ile son buluyor. VESTL Hissesinde alınan Kredili alım ve açığa satış tedbir kararı 21 Mart 2024 bugün itibari ile son buluyor.