Kocaer Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. (KCAER) tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan bildiride şirketin toplamda aldığı siparişler hakkında bilgi verildi. Yapılan bildiride Avrupa, Amerika kıtası ve Türkiye'den gelen sipariş tutarının milyar TL'ye dayandığı açıklandı.

1.2 MİLYAR TL DEĞERİNDE SİPARİŞ GELDİ

Kocaer Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. (KCAER) tarafından 2 Mayıs itibariyle Kamu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan bildiride şirketin almış olduğu siparişler hakkında açıklamada bulunuldu. Yapılan bildiriye göre şirket 45 günde Amerika kıtası, Avrupa ve Türkiye'den ağırlıklı olmak üzere toplam 39.819.038 dolar değerinde çelik profil siparaişi aldığını belirtti. Son zamanlarda büyük yükseliş gösteren hissenin yapılan açıklama sonrasında nasıl bir değişim göstereceği de yatırımcılar tarafından takip ediliyor. 

Şirket tarafından Kamu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan bildiride şu ifadelere yer verildi;

Borsada Bu Hafta En Çok Kazandıran Şirket Hisseleri Borsada Bu Hafta En Çok Kazandıran Şirket Hisseleri

Şirketimiz son 45 günde Amerika kıtası başta olmak üzere MENA, Avrupa ve Türkiye'den ağırlıklı olarak katma değerli ürünlere yönelik toplam 39.819.038 Amerikan doları tutarında çelik profil siparişi almıştır. 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur

KCAER HİSSELERİNDE SON DURUM

Borsa İstanbul'da KCAER koduyla işlem gören şirket 2 Mayıs itibariyle bugün yüzde 2,15 yükselişle 59,30 TL'den alım satım yapılıyor.  KCAER hisseleri son haftada yüzde 4,13 artış gösterirken aylık ise yüzde 34,47 değer artışı yaşadı. Şirketin hisseleri bir yılda yatırımcısına yüzde 329,09 oranında mükemmel bir getiri sağladı.

Şirketin hisseleri son dönemde en çok ilgi gören hisse senetleri arasında yer almaya devam ediyor. Kocaer Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. (KCAER) tarafından alınan yeni kararlar ve yapılan iş anlaşmaları Kamu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden duyurulurken yatırımcılar bu kararları yakından takip ediyor. Şirket tarafından açıklanan yeni sipariş açıklaması sonrasında hisse fiyatlarında yükseliş devam ediyor.