Teknoloji şirketi Mia Teknoloji (MIATK), Kamuyu Aydınlatma Platformunda yaptığı bildirimde Fransa merkezli Atos Group ile sözleşme imzaladığını açıkladı.

Mia Teknoloji Miatk Bilanco

Borsa İstanbul'un son bir yılda en çok yükselen şirketlerinden olan MIATK, aynı zamanda dün akşam yayımladığı mali tabloları ile başarılı bir dönem geçirdiğini tüm pay sahiplerine ve kamuoyuna bildirdi.

Mia Teknoloji'nin bugün KAP'a yaptığı bildirimde ise 110.000'den fazla çalışanı ile 69 ülkede hizmet veren Telekomünikasyon, Bilgi Teknolojileri ve Dijital Dönüşüm konularında Fransa merkezli global bir şirket ile sözleşme imzaladığını açıkladı.

Hisseleri Euronext Paris'te işlem gören ATOS GROUP ile MIATK arasında 15 Mart 2024 tarihinde iş birliği ve gizlilik anlaşması imzalandığı vurgulandı.

Yakından Takip Edilen Halka Arz Şirketinden Toplu İş Anlaşması Yakından Takip Edilen Halka Arz Şirketinden Toplu İş Anlaşması

KAP'ta bildirilen söz konusu anlaşma, iki şirketin ürünlerinin karşılıklı pazarlara girebilmesi, pazar fırsatlarının görüşülmesi ve iş birliği operasyonlarının geliştirilmesi hususlarını içeriyor.

MIATK KAP Açıklaması

Teknoloji şirketi MIATK'in KAP'a yaptığı bildirim şu şekilde:

"110.000'den fazla çalışanı ile 69 ülkede hizmet veren Telekomünikasyon, Bilgi Teknolojileri ve Dijital Dönüşüm konularında Fransa merkezli global bir lider şirket olan ve hisseleri Euronext Paris'te işlem gören ATOS GROUP ile firmamız arasında 15.03.2024 tarihli bir iş birliği ve gizlilik anlaşması imzalanmıştır. Anlaşma, iki şirketin ürünlerinin karşılıklı pazarlara girebilmesi, pazar fırsatlarının görüşülmesi ve iş birliği operasyonlarının geliştirilmesi hususlarını içermektedir."