Halka arz serüveni son sürat devam ederken, başarısız halka arzlar yatırımcıların dikkatinden kaçmıyor. Borsa yatırımcılarının yakından takip ettiği halka arz işlemlerinde gelişmeleri anlık olarak sizlerle paylaşmaya devam ederken borsa yatırımcıları tarafından başarısız halka arzlar merak konusu oldu.

Halka Arz Fiyatının Üstünde Seyreden Hisseye 700 Milyon Liralık Destek Halka Arz Fiyatının Üstünde Seyreden Hisseye 700 Milyon Liralık Destek

Yatırımcılar tarafından hisse geri alımları, BOFA hisse alım satımları ve halka arzları yakından anlık olarak ilettiğimiz sitemizde son bir yıldır halka arz olmuş ama yatırımcısına kaybettirmiş halka arz detayları bu yazımızda sizlerle.

Yatırımcısına yüzde 50'den fazla değer kaybettirmiş halka arzların detayları bu yazımızda derledik. Son 1 yılın en verimsiz halka arzları yazımızın devamında...

Son 1 yılda Arz Olan Yüzde 50'den Fazla Değer Kaybetmiş Şirketler

Son 1 Yılın halka arz olmuş şirketleri arasında yatırımcısına yüzde 50'den fazla değer kaybettirmiş şirketleri arasında yer alanlar bu yazımızın devamında yer aldı.

#brkvy Birikim Varlık Yönetimi (-%74)
#ktlev Katılım Ev (-%72)
#izenr İzmir Enerji (-%68)
#taten Tatlıpınar Enerji (-%65)
#klser Kale Seramik -%62)
#agrot Agrotech Teknoloji (-%61)
#vrgyo Vera Konsept GYO (-%61)
#ofsym Ofis Yem (-%60)
#bydnr Bay Döner (-%59)
#patek Pasifik Teknoloji (-%58)
#kboru Kuzey Boru (-%56)
#kzgyo Kızılbük GYO (-%54)
#alfas Alfa Solar Enerji (-%54
#fzlgyo Fuzul GYO ( -%54)
#eupwr Europower Enerji (-%54)
#asgyo Asce GYO (-%52)
#forte Forte Bilgi İletişim (-%51)