Rubenis Tekstil Sanayi Ticaret A.Ş. (RUBNS) bugün Kamu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yaptığı duyuruda yeni iş anlaşmasını açıkladı. Tekstil şirketi tarafından yapılan bildiri sonrasınnda anlaşmaların sağlandığı ve şirketler tarafından sözleşme bedellerinin  ön ödemeli olarak tahsil edildiği belirtildi.

7 FİRMA İLE ANLAŞMA SAĞLANDI

Rubenis Tekstil Sanayi Ticaret A.Ş. (RUBNS) tarafından 24 Nisan'da Kamu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan bildiriye göre 7 farklı firma ile toplamda 81,5 Milyon TL'lik anlaşma sağlandığı bildirildi. Yapılan anlaşmalar için sözleşme bedellerinin tamamı şirketlerden ön ödemeleri olarak tahsil edildiği de yapılan bildiride yer aldı. Şirket tarafından yapılan bu anlaşmalarla birlikte şirketin hisslerinde de olumlu yönde hareketlilik yaşandı. 

Rubenis Tekstil Sanayi Ticaret A.Ş. (RUBNS) tarafından Kamu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan bildiride şu ifadelere yer verildi;

"Şirketimizin ürün satışları kapsamında 01.04.2024 - 23.04.2024 tarihleri arasında yurtiçinde 7 farklı şirket ile toplam 81.500.000 TL (KDV dahil) tutarlı ürün satış sözleşmesi imzalanmıştır. Yapılan bu anlaşmalara bağlı olarak sözleşme bedellerinin tamamı şirketlerden ön ödemeli olarak tahsil edilmiştir. 

Kamuoyunun bilgisine sunarız."

Yatırım Bankası O Hisseden 3,8 Milyar TL'lik Net Alım Gerçekleştirdi Yatırım Bankası O Hisseden 3,8 Milyar TL'lik Net Alım Gerçekleştirdi

Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesinde 90.000 m2’lik arazide faaliyetlerini sürdüren firma 25 ton günlük iplik üretim kapasitesine sahiptir. Şirketin üretim tesisinde Rieter Ring makinaları, Murata Bobin makineleri, Marzolı Fitil makineleri ve Uster laboratuvar cihazları ve 20 adet ring makinasının bulunduğu belirtiliyor.

Borsa İstanbul'da RUBNS koduyla işlem gören hisse 24 Nisan'da yüzde 5,04 artışla 35,42 TL seviyesinden işlem görüyor. Hisse yatırımcısına yıllık olarak yüzde 65,51 getiri sağlarken aylık ise yüzde 36,23 getiri sağladı. Hissedeki son aylarda yaşanan yükseliş birçok yatırımcının dikkatini çekmeye başladı. Geleceği parlak olarak görülen firmanın ilerleyen dönemde hisse fiyatlarında nasıl bir değişim yaşayacağı da yatırımcılar tarafından merak ediliyor.