Onur Teknoloji (ONRYT) Halka Arz Sonuçları Açıklandı! Kişi Başına Kaç Lot Düştü? Onur Teknoloji (ONRYT) Halka Arz Sonuçları Açıklandı! Kişi Başına Kaç Lot Düştü?

19 Nisan itibariyle talep toplamayı bitiren Rönesans Gayrimenkul Yatırım şirketinin RGYAS koduyla Borsa İstanbul'da işlem göreceği tarih belli oldu. Geçtiğimiz günlerde halka arz sürecinin tamamlanmasıyla işlem detayları belli olan Rönesans Gayrimenkul Yatırım şirketinin BIST'de ne zaman işlem göreceği birçok yatırımcı tarafından merak edilmeye başlandı

İŞLEM GÖRME TARİHİ BELLİ OLDU

Rönesans Gayrimenkul Yatırım şirketinin RGYAS koduyla Borsa İstanbul'da işlem göreceği tarih belli olmuş  durumda. Rönesans Gayrimenkul Yatırım RGYAS koduyla 26 Nisan Cuma günü BİST'te işlem görmeye başlayacak. Cuma itibariyle işlem görmeye başlayacak olan hissenin halka arz fiyatı 135 TL olarak açıklanmıştı. Hissenin işlem görmeye başlamasıyla birlikte yoğun ilgi görmesi bekleniyor. 

17-18-19 Nisan tarihleri arasında talep toplamaya başlayan halka arz şirketi, sürecin bitmesiyle birlikte kaç lot vereceği de belli olmuştu. Rönesans Gayrimenkul tarafından toplamda 33.357,450 lot dağıtıldı. Halka arz olan şirkete toplamda 2.454.093 kişi katılım sağladı. Şirket kişi başına ortalama 13 lot verdi. Bununla birlikte Rönesans Gayrimenkul katılım endeksine uygun değildir.

Yarın itibariyle Borsa İstanbul'da işlem görecek olan Rönesans Gayrimenkul Yatırım, RGYAS koduyla alım satıma açılacak. İşlem görmeye başlayacak olan hissenin ilk günlerde büyük ilgi görmesi ve hisse fiyatlarının bu alımlarla birlikte tavan yapması bekleniyor. Yatırımcılar RGYAS hissesinin ne kadar tavan gideceğini de merak ediyor. BIST'de işlem görmeye başlayacak olan şirket yatırımcıların yarın itibariyle en çok takip ettiği hisseler arasında yer alacak.

EDİTÖR NOTU: Bu haberde yer alan ifadeler yatırım tavsiyesi değildir. Web sayfamız internet ortamında herkese açık olan bilgileri derleyerek, haberleştirir. İnternet sitemiz herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.