CW Enerji son yayınladığı mali raporlarıyla dikkat çekmeye başladı. Dev enerji şirketi tarafından yayınlanan rapora göre bedelsiz hisse senedi dağıtımı potansiyeli %3409 arttı. Cw Enerji Muhendislik Ticaret Ve Sanayi Ab (CWENE) sektörde sermaye yapısı ve karlılığıyla birçok yatırımcının dikkatini çekmeye devam ediyor. Şirket tarafından yayınlanan son mali raporla birlikte şirketin hisselerinde önemli bir değişim yaşanacağı bildirildi. 

100 LOTUNUZ 3409 LOT OLACAK!

2010 yılı itibariyle kurulan ve enerji alanında önemli adımlar atan Cw Enerji Muhendislik Ticaret Ve Sanayi Ab (CWENE), sektörde faaliyetlerini geçtiğimiz yıla göre büyük ölçüde artırmaya devam ediyor. CW Enerji tarafından yayınlanan raporla birlikte şirketin bedelsiz hisse senedi dağıtım potansiyeli %3409 oranında artış gösterdi. Bedelsiz sermaye artırımı ile birlikte şirketin mevcut hissedarlarına ücretsiz olarak yeni hisse senetlerinin dağıtılmasıyla birlikte CW Enerji'de 100 lotu olan bir kişinin 3409 lotu olmuş olacak. 

Cw Enerji2

CW Enerj tarafından alınan bedelsiz sermaye artırımı kararıyla birlikte şirketin sermayesini genişlemesi sağlanarak firmanın finansal yapısını güçlendirmek amaçlanıyor. Bedelsiz sonrasında lot fiyatlarının düşmesiyle birlikte hisseler daha erişebilir hale gelmekte. Bu nedenle dev enerji şirketi tarafından alınan karar sonrasında fiyatlarda da değişim gözlenebilir. Bedelsiz sermaye artırımı potansiyelinin yüksek olması şirketin sermaye artırımı yapacağı anlamına gelmemektedir.

6 Ayda Yüzde 255 Kazandıran Şirkete Tedbir Kararı! Hisseler Düşüşe Geçti 6 Ayda Yüzde 255 Kazandıran Şirkete Tedbir Kararı! Hisseler Düşüşe Geçti

Cw Enerji Muhendislik Ticaret Ve Sanayi Ab (CWENE), 2010 yılından itibaren fotovoltaik enerji üretim sektöründe faaliyet göstermeye devam ediyor. Sektörün liderlerinden biri olan Cw Enerji borsada da birçok kişinin ilgisini çekmeye devam ediyor.