Temettü Haberleri

temettü haberleri ve güncel temettü gelişmeleri, temettü ile ilgili tüm video, temettü fotoğrafları ve temettü haberleri Halka Arz - Halka Arz Takvimi sitemizde


TEMETTÜ

Kurban bayramı öncesinde borsa istanbul'da yaşanacak tatil molası öncesinde tam 22 şirket temettü kararı duyurdu.

BORSA

TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. (TABGD) şirketinin temettü kararı açıklandı.

TEMETTÜ

Türk İlaç ve Serum Sanayi A.Ş. (TRILC) şirketi tarafından yatırımcılarına yapılan KAP açıklaması ile temettü dağıtım kararı duyuruldu.

TEMETTÜ

Borsa İstanbul'da haziran ayının ilk haftasında yatırımcılarına temettü dağıtma kararı alan şirketleri detayları ile birlikte bu yazımızda ele aldık.

TEMETTÜ

İzmir Fırça Sanayi ve Ticaret A.Ş. (IZFAS) şirketi bugün yapmış olduğu KAP açıklamasında, yatırımcısına verilmesi planlanan temettü ödemeleri ile ilgili...

BORSA

Borsa İstanbul'da şirketlerin temettü açıklamaları son hız devam ederken herkesin merak ettiği Haziran 2024 temettü takvimini bu yazımızda ele aldık.

BORSA

Borsa İstanbul'da hisse yatırımcılarının en çok dikkate aldığı temettü verimliliğin detayları bu yazımızda sizlerle buluştu.

BORSA

Gündelik yaşantımızda aldıklarımız, yediklerimiz, giydiklerimiz ve daha bir çok dalda bizlerle olan hisseleri bu yazımızın devamında sizler için ele aldık.

TEMETTÜ

Astor Enerji A.Ş. (ASTOR) tarafından yapılan KAP bildirisine göre şirket hissedarlarına temettü ödemesi yapacağını bildirdi.

BORSA

30 Mayıs Perşembe itibariyle 2 şirket hissedarlarına temettü ödemesi gerçekleştirecek. Ödemeler nakit olarak hesaba ne zaman geçecek?

TEMETTÜ

Vestel Beyaz Eşya Sanayi ve Ticaret A.Ş. (VESBE) tarafından yapılan KAP bildirisinde şirket temettü ödemesine dair detayları paylaştı.

BORSA

BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. (BIMAS) tarafından yapılan KAP bildirisinde şirketin hissedarlarına yapacağı temettü ödemesi hakkında detaylar paylaşıldı.