Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş. (GESAN) tarafından 5 Nisan 2024 tarihinde (bugün) Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan bildirimde ihale sonucu hakkında açıklamalar yapıldı.

Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş. (GESAN) şirketi, Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) Genel Müdürlüğü Tesisler Dairesi Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen ‘’İvedik Pompa İstasyonu Çatı Tipi Güneş Enerji Santrali” konulu ihalenin şirket uhdesinde kaldığının kesinleştiği belirtildi. İşin baz bedeli KDV hariç 107.318.000, -TL oldu. 

KAP Açıklaması

Enerji şirketi tarafından yapılan KAP açıklamasında,

''27/03/2024 tarihinde Kamu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yapmış olduğumuz bildirimde şirketimizin, Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) Genel Müdürlüğü Tesisler Dairesi Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen ‘’İvedik Pompa İstasyonu Çatı Tipi Güneş Enerji Santrali” konulu ihaleye katılmış ve en avantajlı fiyatı vererek ihalede 1. olduğu bildirilmişti.
Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) Genel Müdürlüğü Tesisler Dairesi Başkanlığı, şirketimize işin uhdemizde kaldığına dair kesinleşme kararını iletmiştir.
İşin baz bedeli KDV hariç 107.318.000, -TL’dir. (Yüz yedi milyon üç yüz on sekiz bin Türk Lirası)
Kamuoyu ve yatırımcılarımızın bilgilerine sunarız.
Saygılarımızla,'' denildi.

Yatırım Bankası O 4 Hisse İçin Hedef Fiyatı Yükselterek 'AL' Önerisinde Bulundu Yatırım Bankası O 4 Hisse İçin Hedef Fiyatı Yükselterek 'AL' Önerisinde Bulundu