İş Yatırım günlük analiz listelerini yayınlayarak yatırımcıların dikkatini çekmeye devam ediyor. İş Yatırım bugün hareketlenmesi beklenen 4 hisseyi açıkladı. Uzun yıllardır sektörde yatırımcılara ve bireysel alanlardaki finansal ihtiyaçlara yönelik hizmetler veren İş Yatırım, günlük olarak analiz raporları yayınlamaya devam ediyor.

HAREKETE GEÇMESİ MUHTEMEL 4 HİSSE!

İş Yatırım finansman, yatırım danışmanlığı, portföy yönetimi, piyasa yapıcılığı ve likidite sağlayıcılığı hizmetleri alanında yatırımcılara analiz alanında önemli hizmetler sunuyor. Yatırım şirketi tarafından yayınlanan günlük raporları inceleyen yatırımcılar, yatırımlarını bu analizlere göre yönlendirebiiyor. 18 Nisan itibariyle yayınlanan yeni rapora göre harekete geçmesi muhtemel 4 hisse açıklandı.

İş Yatırım tarafından harekete geçmesi muhtemel olan 4 hisse şu şekilde;

TAVHL

Iş Yatırım 1

TCELL

Iş Yatırım 2

Yatırım Bankası 2 Hisse İçin Hedef Fiyat Yükselterek 'AL' Verdi Yatırım Bankası 2 Hisse İçin Hedef Fiyat Yükselterek 'AL' Verdi

TTKOM

Iş Yatırım 3

TUPRS

Iş Yatırım 4.

İş Yatırım tarafından hareketlenmesi muhtemel 4 hisse arasında; TAV Havalimanları Holding (TAVHL), Turkcell (TCELL), Türk Telekom (TTKOM) ve TÜPRAŞ (TUPRS) yer alıyor. İş Yatırım'ın yaptığı analizler sonucunda ortaya çıkartılan 4 hissenin güncel durumları da tablolarda yer alıyor. Yatırımcılar tabloları inceleyerek yaptığı yatırımları analizler çerçevesinde tekrar değerlendiriyor. 

İş Yatırım 1996 yılında, İş Bankası A.Ş. tarafından kurulan yerli-yabancı bireysel ve kurumsal yatırımcılara, geleneksel alım-satım aracılığıyla birlikte kişilere ve kurumlara; urumsal finansman, yatırım danışmanlığı, portföy yönetimi, piyasa yapıcılığı ve likidite sağlayıcılığı hizmetleri sunmaktadır.

EDİTÖR NOTU: Bu haberde yer alan ifadeler yatırım tavsiyesi değildir. Web sayfamız internet ortamında herkese açık olan bilgileri derleyerek, haberleştirir. İnternet sitemiz herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.