İş Yatırım 19 Nisan tarihinde hareketlenmesi muhtemel hisseleri tek tek yatırımcılara sundu. Bankanın uzman isimleri tarafından yapılan analizlere göre bugün hangi hisselerde hareketlenme bekleniyor? 

Yatırımcılar, yatırım danışmanlığı hizmeti veren şirketlerin günlük olarak yayınladığı listeleri sıkıca takip ediyor. Yatırımlarını bu şekilde yönlendiren yatırımcılar, 19 Nisan itibariyle harekete geçmesi beklenen hisseleri internet üzerinden araştırıyor.

19 NİSAN HAREKETE GEÇMESİ MUHTEMEL HİSSELER

İş Bankası tarafından kurulan İş Yatırım finansman, yatırım danışmanlığı, portföy yönetimi gibi bireysel ve kurumsal ihtiyaçlara yönelik hizmetler sunmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti veren İş Yatırım, günlük olarak hareketlenmesi beklenen hisseleri listeliyor. 19 Nisan itibariyle yeni yayınlanan listede hangi hisselerin olduğu yatırımcılar tarafından merak ediliyor. 

İş Yatırım tarafından yapılan analizlere göre bu hafta harekete geçmesi beklenen şirket hisselerinin; Alarko Holding (ALARK), Ag Anadolu Grubu Holding Anonim Sirketi (AGHOL), Akbank (AKBNK), Turkcell (TCELL) ve TÜPRAŞ (TUPRS) olduğu belirtildi. Yapılan analizlere göre şirketlerin hisse detayları da şu şekilde;

Alarko Holding (ALARK)

Is Yatirim 11

5 Aracı Kurum O Market Hissesi İçin 'AL' Önerisinde Bulundu! Yatırımları Katlayacak 5 Aracı Kurum O Market Hissesi İçin 'AL' Önerisinde Bulundu! Yatırımları Katlayacak

Ag Anadolu Grubu Holding Anonim Sirketi (AGHOL)

Is Yatirim 22

Akbank (AKBNK)

Is Yatirim 33

Turkcell (TCELL)

Is Yatirim 44

TÜPRAŞ (TUPRS)

Is Yatirim 55

İş Yatırım bugün hareketlenmesi muhtemel hisseleri günlük olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tabloda verilen bilgilere göre 19 Nisan itibariyle bu hisse senetlerinin destek ve direnç seviyeleri de ortaya çıkmış durumda.

EDİTÖR NOTU: Bu haberde yer alan ifadeler yatırım tavsiyesi değildir. Web sayfamız internet ortamında herkese açık olan bilgileri derleyerek, haberleştirir. İnternet sitemiz herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.