12 farklı teknik göstergeye göre al sinyali veren  Borsa İstanbul'da işlem gören 5 şirket hissesi ve detaylar belli oldu. Teknik analizler sonucunda ortaya koyulan tabloya göre AL sinyali veren hisseler yatırımcıların son zamanlarda dikkatini çekmeye devam ediyor.

Yatırımcılar teknik göstergeler ve analiz raporlarını sürekli olarak takip etmeye devam ediyor. Güçlü Alış sinyali veren hisseler yatırımcıların dikkatini çekmekle birlikte yatırımların şekillenmesinde de etkili oluyor. Son verilere göre 12 teknik gösterge kullanılarak güçlü alış tavsiyesi veren hisseler belli oldu.

'AL' Sinyali Veren Hisseler

Farklı teknik göstergeler kullanılarak 'AL' sinyali veren birçok şirket bulunuyor. 12 farklı göstergeden yola çıkarak 'AL' sinyali veren en güçlü hisseler belli oldu. Teknik analiz sinyallerine göre işlem yapan yatırımcılar CCI, RSI, momentum, stochastic, MACD ve hareketli ortalamalarını takip etmektedir. İşte 5 hissenin 12 farklı teknik göstergesi;

Hisse CCI Sinyal CCI AA/AS RSI Sinyal RSI AA/AS MOM Sinyal MOM AA/AS STO Sinyal STO AA/AS MACD Sinyal Fiyat HO(5) Sinyal HO(5) HO(20) Sinyal HO(20) HO(50) Sinyal
DOAS al AA SAT - AL - al - AL AL AL AL
EREGL al AA al AA al AA al AA AL AL AL AL
KOZAA AL - AL - AL - SAT - AL SAT sat AL
BERA AL AA SAT - al AA sat - AL AL AL AL
GUBRF SAT - AL - SAT - al - AL sat AL al

12 göstergeye göre 'AL' sinyali veren 5 hisse;

1- Doğuş Otomotiv (DOAS)

2- Ereğli Demir Çelik (EREGL)

3 Hisseye Tedbir Kararı Ve Detayları 3 Hisseye Tedbir Kararı Ve Detayları

3- KOZAA (Koza Madencilik

4- Bera Holding (BERA)

5- Gübre Fabrikaları (GUBRF)

EDİTÖR NOTU: Bu haberde yer alan ifadeler yatırım tavsiyesi değildir. Web sayfamız internet ortamında herkese açık olan bilgileri derleyerek, haberleştirir. İnternet sitemiz herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.