50 Lotunuz 195 Lota Çıkacak! Çimento Şirketi Bedelsiz Kararını Açıkladı 50 Lotunuz 195 Lota Çıkacak! Çimento Şirketi Bedelsiz Kararını Açıkladı

İş Yatırım bugün itibariyle hareketlenmesi muhtemel hisseleri tek tek listeledi. Dün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında tatil edilen borsa bugün itibariyle tekrardan açıldı. Borsa İstanbul BIRS100 endeksi güne yüzde 0,7 artışla 9716 puan seviyesinden başladı. Açılışta BIST 100 endeksi, önceki kapanışa göre 71,23 puan ve yüzde 0,74 değer kazanarak 9.716,25 puana çıktı. Bankacılık endeksi yüzde 1,01 ve holding endeksi yüzde 0,28 artış kaydetti. Dün kapalı olan borsadaki yeni gelişmeler bugün itibariyle hız kazandı. Bugün hangi şirket hisselerinde hareketlenme bekleniyor?

24 Nisan'da borsanın tekrar açılmasıyla birlikte birçok şirket tarafından yeni kararların açıklanması bekleniyor. 

HAREKETLENMESİ MUHTEMEL HİSSELER

İş Bankası tarafından yatırımcılar için kurulan İş Yatırım, finansman, yatırım danışmanlığı, portföy yönetimi gibi bireysel ve kurumsal ihtiyaçlara yönelik hizmetler sunmaya devam ediyor. İş Yatırım tarafından yapılan bu hizmetlere ek olarak hisseler için günlük analizler ve değerlendirmeler yapılarak yatırımcılara sunuluyor. 24 Nisan itibariyle yapılan yeni analizlere göre  bugün hareketlenmesi beklenen 4 hisse belli oldu.

İş Yatırım tarafından yapılan değerkendirmeye göre bugün hareketlenmesi muhtemel hisseler şu şekilde;

ENKAI

24 İs Yatirim

KCHOL

24 İs Yatirim2

MGROS

24 İs Yatirim3

TOASO

24 İs Yatirim4

İş Yatırım tarafından yapılan değerlendirmeye göre Enka (ENKAI), Koç Holding (KCHOL), Migros (MGROS) ve Tofaş (TOASO) hisselerinde yukarı yönlü bir hareketlenme bekleniyor. İş Yatırım tarafından yapılan bu değerlendirmeler son dönemde birçok yatırımcı tarafından sıkıca takip ediliyor. Yatırımcılar yayınlanan bu değerlendirmeleri göz önünde bulundurarak yatırımlarının şekillenmesi de sağlanabiliyor. 

EDİTÖR NOTU: Bu haberde yer alan ifadeler yatırım tavsiyesi değildir. Web sayfamız internet ortamında herkese açık olan bilgileri derleyerek, haberleştirir. İnternet sitemiz herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.