Gündelik yaşantımızda yediğimiz, içtiğimiz, giydiğimiz, kullandığımız bir çok şey de bizlerle olan Borsada işlem gören şirketlerin hisselerini sizlere bir bakış açısı olması adına bu yazımızda derledik. 

Bank of America’nın En Çok Alım-Satım Yaptığı Hisseler 13 Haziran 2024 Bank of America’nın En Çok Alım-Satım Yaptığı Hisseler 13 Haziran 2024

Yatırımcıların borsada yatırım yapmadan önce bir çok farklı yönteme ve detaya dikkat ettiğini bilerek, bu yazımızda da gündelik yaşantılarda sürekli bizlerle birlikte olan borsa hisselerini sizlerle buluşturmaya çalıştık. Herkesin merak ederek araştırdığı gündelik hayatımızda bizlerle iç içe olan firmaların hisselerini yazımızda ele aldık.

Gündelik hayatta karşımıza sıkça çıkan ismini fazlası ile duyduğumuz şirketler arasında ''Temettü verimliliği'' olan borsa hisselerini bu yazımızda derleyerek yatırımcılara bilgi vermesi adına yapılmıştır. Temettü kavramı, borsa yatırımcıları tarafından önemli bir kısas olmak ile birlikte çoğu yatırımcı özellikle de uzun vadeciler tarafından para kazanma ve pasif gelir yöntemidir.

Günlük Hayatta Kullandığımız Temettü Hisseleri

#bimas Bim Mağazalar
#tcell Turkcell
#sise Şişe Cam
#ccola Coca Cola
#petun Pınar Et ve Un
#pnsut Pınar Süt
#vesbe Vestel Beyaz Eşya
#sokm Şok Marketler
#enjsa Enerjisa Enerji
#arclk Arçelik
#aygaz Aygaz
#adel Adel Kalemcilik
#mgros Migros