Bedelsiz Haberleri

bedelsiz haberleri ve güncel bedelsiz gelişmeleri, bedelsiz ile ilgili tüm video, bedelsiz fotoğrafları ve bedelsiz haberleri Halka Arz - Halka Arz Takvimi sitemizde


BORSA

SPK'nın 11 Temmuz 2024 tarihli bülteninde, sermaye artırımı onayları ve idari yaptırımlar gibi önemli kararlar yer aldı.

BORSA

Perşembe günlerinin merakla beklenen SPK bülteninde yer alması muhtemel bedelsiz sermaye artırım onayı bekleyen şirketlerin detayları bu yazımızda sizler için...

BORSA

Eksun Gıda Tarım Sanayi ve Ticaret A.Ş. (EKSUN), Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yaptığı bildirimde, SPK tarafından onaylanan %757,14285 oranındaki bedelsiz sermaye...

BORSA

2024 yılında SPK'dan bedelsiz sermaye artırımı için onay bekleyen 62 halka açık şirket arasında KONTR, EREGL, SASA, KCAER, AKSA, YUNSA,...

BORSA

14 Haziran 2024'te Özerden Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve Oyak Çimento Fabrikaları A.Ş., Sermaye Piyasası Kurulu'na bedelsiz sermaye artırımı...

SERMAYE ARTIRIMI

YEO Teknoloji Enerji ve Endüstri A.Ş. (YEOTK) şirketi, yüzde 228 sermaye artırımı sonrasında bugün yüzde 7'lik artışa geçti.

BORSA

Sanifoam Endüstri ve Tüketim Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. (SANFM) şirketi haftanın 4. işlem gününde tavan olarak başladı.

BORSA

Kervan Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. (KRVGD) tarafından yapılan yeni KAP bildirisinde şirketin bedelsiz sermaye artırım kararı aldığı duyuruldu.

SERMAYE ARTIRIMI

Jantsa Jant Sanayi ve Ticaret A.Ş. (JANTS) tarafından yapılan KAP bildirinde şirketin bedelsiz sermaye artışı yapacağı tarihi açıkladı.

BORSA

Alkim Kağıt Sanayi ve Ticaret A.Ş. (ALKA) tarafından bugün yapılan KAP bildirisinde şirketin bedelsiz sermaye artırım kararı aldığı duyuruldu.

BORSA

Burçelik Bursa Çelik Döküm Sanayi A.Ş. (BURCE) tarafından yapılan KAP bildirisinde şirketin bedelsiz sermaye artırımı kararı duyuruldu.

BORSA

SPK tarafından dün itibariyle yayınlanan haftalık bültende Jant Sanayi ve Ticaret A.Ş. (JANTS) için bedelsiz sermaye artırımına onay verildi.